Eлектродвигател 5,5kW 2940 об/мин, IE3, 400V 3AL132S1-2 Price range: 826,00 лв. through 892,00 лв.Опции
| Модел | 3AL-132S1-2 |
| Мощност | 5,5 kW |
| Номинално напрежение | 400/690 V |
| Рамка | 132 mm |
| Полюс | 2 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 2940 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 826,00 лв. through 892,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане



Eлектродвигател 5,5kW 2940 об/мин, IE3, 400V 3AL132S1-2