
Eлектродвигател 3kW 710 об/мин 400V 1AL132M-8
| Модел | 1AL-132M-8 |
| Мощност | 3 kW |
| Номинално напрежение | 230/400 V |
| Рамка | 132 mm |
| Полюс | 8 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 710 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 812,00 лв. through 892,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане


Голям склад и производство на едно място 






