
Eлектродвигател 2,2kW 2855 об/мин 400V 1AL90L-2
| Модел | 1AL-90L-2 |
| Мощност | 2,2 kW |
| Номинално напрежение | 230/400 V |
| Рамка | 90 mm |
| Полюс | 2 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 2855 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 294,00 лв. through 322,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане


Голям склад и производство на едно място 






