
Eлектродвигател 1,1kW 2835 об/мин 400V 1AL80M2-2
| Модел | 1AL-80M2-2 |
| Мощност | 1,1 kW |
| Номинално напрежение | 230/400 V |
| Рамка | 80 mm |
| Полюс | 2 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 2835 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 240,00 лв. through 264,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане


Голям склад и производство на едно място 






