Eлектродвигател 0,55kW 1390 об/мин 400V 1AL80M1-4
| Модел | 1AL-80M1-4 |
| Мощност | 0,55 kW |
| Номинално напрежение | 230/400 V |
| Рамка | 80 mm |
| Полюс | 4 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 1390 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 206,00 лв. through 226,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане


Голям склад и производство на едно място 







