Eлектродвигател 0,25kW 645 об/мин 400V 1AL80M2-8
| Модел | 1AL-80M2-8 |
| Мощност | 0,25 kW |
| Номинално напрежение | 230/400 V |
| Рамка | 80 mm |
| Полюс | 8 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 645 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 242,00 лв. through 266,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане


Голям склад и производство на едно място 







