Eлектродвигател 3kW 1420 об/мин 400V 1AL100L2-4
| Модел | 1AL-100L2-4 |
| Мощност | 3 kW |
| Номинално напрежение | 230/400 V |
| Рамка | 100 mm |
| Полюс | 4 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 1420 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 398,00 лв. through 434,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане


Голям склад и производство на едно място 







