Eлектродвигател 2,2kW 970 об/мин, IE3, 400V 3AL112M-6 Price range: 574,00 лв. through 620,00 лв.Опции
| Модел | 3AL-112M-6 |
| Мощност | 2,2 kW |
| Номинално напрежение | 230/400 V |
| Рамка | 112 mm |
| Полюс | 6 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 970 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 574,00 лв. through 620,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане



Eлектродвигател 2,2kW 970 об/мин, IE3, 400V 3AL112M-6