Eлектродвигател 1,5kW 955 об/мин, IE3, 400V 3AL100L-6 Price range: 468,00 лв. through 506,00 лв.Опции
| Модел | 3AL-100L-6 |
| Мощност | 1,5 kW |
| Номинално напрежение | 230/400 V |
| Рамка | 100 mm |
| Полюс | 6 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 955 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 468,00 лв. through 506,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане



Eлектродвигател 1,5kW 955 об/мин, IE3, 400V 3AL100L-6