Eлектродвигател 1,1kW 1390 об/мин 400V 1AL90S-4
| Модел | 1AL-90S-4 |
| Мощност | 1,1 kW |
| Номинално напрежение | 230/400 V |
| Рамка | 90 mm |
| Полюс | 4 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 1390 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 276,00 лв. through 302,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане


Голям склад и производство на едно място 







