Eлектродвигател 0,25kW 1340 об/мин 400V 1AL71M1-4
| Модел | 1AL-71M1-4 |
| Мощност | 0,25 kW |
| Номинално напрежение | 230/400 V |
| Рамка | 71 mm |
| Полюс | 4 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 1340 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 168,00 лв. through 184,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане


Голям склад и производство на едно място 







