
Eлектродвигател 7,5kW 1450 об/мин 400V 1AL132M-4
| Модел | 1AL-132M-4 |
| Мощност | 7,5 kW |
| Номинално напрежение | 400/690 V |
| Рамка | 132 mm |
| Полюс | 4 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 1450 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 762,00 лв. through 838,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане


Голям склад и производство на едно място 






