Eлектродвигател 7,5kW 2900 об/мин 400V 1AL132S2-2
| Модел | 1AL-132S2-2 |
| Мощност | 7,5 kW |
| Номинално напрежение | 400/690 V |
| Рамка | 132 mm |
| Полюс | 2 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 2900 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 690,00 лв. through 758,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане


Голям склад и производство на едно място 







