Eлектродвигател 0,75kW 2845 об/мин 400V 1AL80M1-2
| Модел | 1AL-80M1-2 |
| Мощност | 0,75 kW |
| Номинално напрежение | 230/400 V |
| Рамка | 80 mm |
| Полюс | 2 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 2845 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 222,00 лв. through 242,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане


Голям склад и производство на едно място 







