Eлектродвигател 4kW 970 об/мин, IE3, 400V 3AL132M1-6 Price range: 824,00 лв. through 890,00 лв.Опции
| Модел | 3AL-132M1-6 |
| Мощност | 4 kW |
| Номинално напрежение | 400/690 V |
| Рамка | 132 mm |
| Полюс | 6 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 970 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 824,00 лв. through 890,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане



Eлектродвигател 4kW 970 об/мин, IE3, 400V 3AL132M1-6