Eлектродвигател 3kW 1455 об/мин, IE3, 400V 3AL100L2-4 Price range: 552,00 лв. through 596,00 лв.Опции
| Модел | 3AL-100L2-4 |
| Мощност | 3 kW |
| Номинално напрежение | 400/690 V |
| Рамка | 100 mm |
| Полюс | 4 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 1455 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 552,00 лв. through 596,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане



Eлектродвигател 3kW 1455 об/мин, IE3, 400V 3AL100L2-4