Eлектродвигател 2,2kW 710 об/мин 400V 1AL132S-8
| Модел | 1AL-132S-8 |
| Мощност | 2,2 kW |
| Номинално напрежение | 230/400 V |
| Рамка | 132 mm |
| Полюс | 8 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 710 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 682,00 лв. through 750,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане


Голям склад и производство на едно място 







