Eлектродвигател 1,1kW 680 об/мин 400V 1AL100L2-8
| Модел | 1AL-100L2-8 |
| Мощност | 1,1 kW |
| Номинално напрежение | 230/400 V |
| Рамка | 100 mm |
| Полюс | 8 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 680 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 412,00 лв. through 452,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане


Голям склад и производство на едно място 







