Eлектродвигател 0,75kW 1390 об/мин 400V 1AL80M2-4
| Модел | 1AL-80M2-4 |
| Мощност | 0,75 kW |
| Номинално напрежение | 230/400 V |
| Рамка | 80 mm |
| Полюс | 4 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 1390 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 218,00 лв. through 238,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане


Голям склад и производство на едно място 







