Eлектродвигател 0,18kW 1310 об/мин 400V 1AL63M2-4
| Модел | 1AL-63M2-4 |
| Мощност | 0,18 kW |
| Номинално напрежение | 230/400 V |
| Рамка | 63 mm |
| Полюс | 4 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 1310 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 144,00 лв. through 160,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане


Голям склад и производство на едно място 







