
Eлектродвигател 1,5kW 920 об/мин 400V 1AL100L-6
| Модел | 1AL-100L-6 |
| Мощност | 1,5 kW |
| Номинално напрежение | 230/400 V |
| Рамка | 100 mm |
| Полюс | 6 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 920 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 424,00 лв. through 462,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане


Голям склад и производство на едно място 






