
Eлектродвигател 0,75kW 905 об/мин 400V 1AL90S-6
| Модел | 1AL-90S-6 |
| Мощност | 0,75 kW |
| Номинално напрежение | 230/400 V |
| Рамка | 90 mm |
| Полюс | 6 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 905 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 282,00 лв. through 308,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане


Голям склад и производство на едно място 






