Eлектродвигател 0,37kW 880 об/мин 400V 1AL80M1-6
| Модел | 1AL-80M1-6 |
| Мощност | 0,37 kW |
| Номинално напрежение | 230/400 V |
| Рамка | 80 mm |
| Полюс | 6 |
| Честота | 50 Hz |
| Скорост | 880 об/мин |
| Тип рамка | алуминий |
Price range: 226,00 лв. through 246,00 лв.
На складАко имате въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас:
100% сигурно плащане


Голям склад и производство на едно място 







